Żłobek ISKIERKI - Katalog Polskich Firm

Żłobek ISKIERKI

Dane adresowe:

ul. Kanarkowa 1,
30-693 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

kontakt@akademia-muminkow.pl
502 925 125

Dane firmy:

Żłobek ISKIERKI
NIP: 6793014996
REGON: 367530127

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul. Kanarkowa 1, Kraków, Polska

Opis firmy Żłobek ISKIERKI

Bezpieczeństwo i zdrowie malucha to z pewnością priorytet dla każdego rodzica. ,,Żłobek Iskierki”, znajdujący się w Krakowie, przy ul. Konarkowej 1, to właśnie takie miejsce, które spełnia wymogi nawet najbardziej wymagających rodziców.

Placówka oferuje opiekę nad 27 podopiecznymi od poniedziałku do piątku, w godz. 6.30 17.30. Dzięki relatywnie małej liczbie podopiecznych, każdy maluch może liczyć na dobrą i profesjonalną opiekę oraz pełne oddanie pracowników. Warto zaznaczyć, że każdy opiekun może wziąć pod swoje skrzydła maksymalnie 8 dzieci, a w przypadku najmłodszych dzieci (tych, które nie skończyły jeszcze roczku) – maksymalnie 5.

,,Żłobek Iskierki” to miejsce nowoczesne i zarazem w pełni przystosowane pod względem sanitarnym, użytkowym, czy gastronomicznym. Jednocześnie placówka może pochwalić się rodzinną atmosferą, co jest szczególnie ważne dla wszystkich milusińskich.

Niemniej istotny jest rozkład zajęć, który żłobek oferuje. Priorytet dla właścicieli placówki, jak i dla wszystkich pracowników, stanowi oczywiście zdrowie, bezpieczeństwo i prawidłowy rozwój podopiecznych. Właśnie dlatego placówka dołączyła do programu ,,Zdrowy Maluszek”. Ów program ma na celu
propagowanie wśród dzieci zdrowego stylu życia i dbania o zdrowie już od najmłodszych lat. W jaki sposób? Poprzez zwracanie uwagi na prawidłową postawę ciała, higienę jamy ustnej i wiele, wiele innych. Nie bez znaczenia pozostaje również szeroko rozumiany rozwój psychoruchowy każdego milusińskiego. W związku z tym, żłobek organizuje mnóstwo zajęć, które mają rozwijać, uczyć, czy w końcu wzmagać kreatywność maluchów. Takie praktyki to przede wszystkim wszelkiego rodzaju zajęcia muzyczne, plastyczne, czy przyrodnicze, które jednocześnie sprawiają, że podopieczni nie mogą narzekać na nudę, a wszystko to oczywiście ku uciesze i zadowoleniu rodziców!

Oferta firmy

Żłobek ISKIERKI w Krakowie oferuje opiekę nad dziećmi do lat 3. Naszą pełną ofertę znajdą Państwo na stronie internetowej https://zlobekiskierki.pl/. Zapraszamy do zapoznania się!


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii